آشنایی با

گروه مرآت

گروه بین المللی مرآت شبکه ای از شرکت های تجاری خانوادگی می باشد که در سال 1373 توسط برادران حسینی به ثبت رسیده است.

این شرکت در ابتدا، با هدف توسعه کسب و کار خانوادگی در زمینه تولید، فرآوری و صادرات پسته تاسیس شد و با نگاه به ارتقای صادرات محصولات و خدمات ایرانی به بازارهای جهانی، به عنوان یک شرکت پیشرو در میان شرکت های بازرگانی، سیر تکاملی خود را طی نمود و در حال حاضر با بیش از 30 سال سابقه در زمینه تجارت در بازارهای جهانی به یک گروه پویا تبدیل شده است که علاوه بر عرضه و توزیع فرآورده های نفتی در صنایع پیشرو جهانی نیز فعال است.

گروه مرآت مفتخر به کسب لوح‌ شایستگی از سوی رئیس‌جمهور محترم وقت جناب آقای دکتر خاتمی به‌ عنوان بزرگترین صادرکننده فرآورده‌های نفتی در سال‌های 1379 و 1382 می باشد.

ما در گروه مرآت معتقدیم، رهبر بودن در تجارت بین‌الملل لزوماً «شماره یک» بودن نیست. بلکه داشتن نامی قابل اعتماد و تعهد کامل به مشتریان است که تعیین کننده است.

ما متعهدیم با به کارگیری و توسعه منابع موجود و افزایش بهره وری و همچنین جذب بهترین ها و درخشان ترین ها برای رسیدن به اهداف مشترک و از همه مهمتر، متمرکز ماندن و تلاش برای بهبود روزافزونیم. رعایت این اصول نه تنها به ما این امکان را داده است که فعالیت های تجاری و صنعتی خود را گسترش دهیم، بلکه ما را قادر ساخته تا در چندین زمینه به کارایی و برتری دست یابیم و در نتیجه اعتبار و جایگاه گروه خود را در بازارهای داخلی و بین المللی تقویت کنیم.

تغییرات فضای کسب و کار و چالش های آن در ایران و جهان که در سال‌های اخیر ایجاد شده، شخصیت گروه مرآت را محک زده است و قوی‌تر، توانمندتر و مصمم‌تر از همیشه ظاهر شده ایم تا سهم قابل توجهی در توسعه تجارت در بازارهای جهانی داشته باشیم.

 • icon3
  نقشه کشی
 • icon1
  کارشناسان متخصص
 • icon4
  تجهیزات پیشرفته
 • icon2
  آنالیز ساخت و ساز
_

تیم حرفه ای ما

چه کسانی به ما اعتماد دارند؟

شرکای ما

از نظر حرفه ای، تصمیمات معمار بر امنیت عموم مردم تأثیرگذار است، به همین دلیل معمار باید آموزش‌ دیده باشد.
ما به شما کمک می کنیم تا رویای خود را بسازید

ما می توانیم سازه عالی بسازیم

معمار مسائل مطرح در حوزه معماری را تحلیل و ارزیابی کرده، اطلاعات مورد نیاز را جمع‌آوری، پالایش و سازمان داده، آنها را در طراحی ساختمان‌ها بکار می‌بندد.
450+پروژه های انجام شده
180مهندسین و هنرمندان
260+مشتری راضی